Gülümseyişinizi Daha Mutlu Ve Sağlıklı Hale Getirmek İçin Buradayız
Dünyam Diş Ağız ve Diş Sağlığı Güvencesiyle
Gülümseyi̇şi̇ni̇zi̇ Daha Mutlu Ve Sağlıklı Hale Geti̇rmek İçi̇n Buradayız
Buradasınız: Anasayfa / Gülümseyi̇şi̇ni̇zi̇ Daha Mutlu Ve Sağlıklı Hale Geti̇rmek İçi̇n Buradayız
Gülümseyi̇şi̇ni̇zi̇ Daha Mutlu Ve Sağlıklı Hale Geti̇rmek İçi̇n Buradayız
Deneyimli hekimlerimiz, en son teknolojik cihazlarımızla tedavi sürecinizi konforlu ve kısa sürede tamamlar. Bize hemen ulaşın!
Diş İmplant Cerrahisi

Diş İmplant Cerrahisi

İmplant eksik dişlerin tedavisinde kullanılan ve diş kökünü taklit eden çene kemiğinin içine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır.

Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Bir nevi tellerin sıkıştırılması ile dişlerin arasındaki boşluklar giderilerek istenen konumda sıralanması sağlanır. Burada esas olan tedaviyi uygulayan ortodonti uzmanın bilgi ve becerisi ile kişinin çene yapısına, profiline, dudak yapısına, gülme hattına en uygun olan bir biçimde dişlerin sıralanmasını sağlamaktır.

Periodontoloji Diş Eti Tedavisi

Periodontoloji Diş Eti Tedavisi

Diş eti ceplerinin derin temizliği (Küretaj) Temizlik, küretaj ile birlikte hekimin önereceği ilaç tedavileri. İlerlemiş hastalıklarda diş eti çekilmesi ve kemik kayıplarından korunmak ve yeniden oluşmaması için periodontal cerrahi işlemler (Diş eti ameliyatları) uygulanmaktadır.

Endodonti Kök Kanal Tedavisi

Endodonti Kök Kanal Tedavisi

Endodonti (kanal tedavisi) nedir? Endodonti (kanal tedavisi) diş kökü kanalları, diş pulpası (sinir dokusu) ve dişi çevreleyen dokularla ilgili hastalıkların teşhis ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşının adıdır. Endodontinin (kanal tedavisi) amacı dişin ağızda uzun süre kalmasını sağlamaktır.

Restoratif Tedaviler (Dolgu, Estetik Dolgu)

Restoratif Tedaviler (Dolgu, Estetik Dolgu)

Silikondioksit parçaları içeren plastik bir karışımdır. Çeşitli renk seçenekleri ile dişte fark edilmez estetik veya beyaz dolgu olarak adlandırılır. Önceleri sadece ön dişlerde kullanılan bu yöntem zamanla arka dişlerde de kullanılmaya başlamıştır.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Latince kökenli bir kelime olan Pedodonti, "çocuk dişleri" anlamına gelir. Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), 0-12 yaş arası çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunması ve tedavisidir.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Sağlıklı bireylerin yanı sıra, özel bakım gereksinimi olan, kronik sistemik hastalığa sahip bireyler, fiziksel ve/veya zihinsel engelli bireyler de Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nın muayene, tedavi ve takip hizmetlerinden yararlanmaktadır.

DİŞ BEYAZLATMA (PFİS TİPİ)

DİŞ BEYAZLATMA (PFİS TİPİ)

Diş beyazlatma, dişlerdeki lekeler ile beraber renk bozulmalarını gidermeyi ve geçmişin parlaklığını diş minesine geri kazandırmayı amaçlayan oldukça popüler bir tedavidir. Ancak bu yöntemin kesin bir çözüm olmadığı, elde edilen sonucun kalıcı olması için periyodik olarak tekrarlanması gerektiği unutulmamalıdır.

20 YAŞ DİŞLERİN ÇEKİMİ

20 YAŞ DİŞLERİN ÇEKİMİ

20'lik diş çekiminin nasıl olacağı dişin pozisyonuna göre belirlenir. Tamamen sürmüş ağız içinde yer alan bir 20 yaş dişi herhangi bir diş çekiminde olduğu gibi standart bir biçimde çekilir. Bazı durumlarda ise 20 yaş dişleri yarı gömülü de dediğimiz mukoza retansiyonlu bir pozisyonda yer alır

GÜLÜŞ TASARIMI

GÜLÜŞ TASARIMI

Ağız bakımı denilince akla diş ağrısı, ağız kokusu ve diş kayıpları gibi problemlerin çözümü gelse de günümüzde diş ve diş etlerine bağlı gülüş estetiği de çok önemli bir yere sahiptir.

SABİT DİŞ PROTEZ TEDAVİLERİ

SABİT DİŞ PROTEZ TEDAVİLERİ

Kaybedilen dişler ve ağız içi çevre dokularının yeniden oluşturularak hastaya kaybetmiş olduğu estetik, fonasyon ve fonksiyonu yeniden kazandırmayı amaçlamaktadır.

Haraketli Diş Protez Tedavileri

Haraketli Diş Protez Tedavileri

Hareketli protezler ağız işlevini geri kazandırmasının yanı sıra yüz konturunun korunmasına da yardımcı olur. İmplant tedavisine göre hareketli protez tedavisi çok daha hızlı bir şekilde tamamlanır. Hareketli protezlerin diğer bir avantajı bazı hareketli protez tedavilerinde diş kesimine ihtiyaç duyulmamasıdır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın